Organigrama

  • Cap de departament: Ramon Sort  (e-mail: rsort@lamerce.com)
  • Cap de divisió: David Villote (e-mail: dvillote@lamerce.com)
  • CFGM Sistemes Microinformàtics i Xarxes (SMX):
    • Tutor 1r A: Joan Comas (e-mail: jcomas@lamerce.com)
    • Tutora 1r B i C: Belen Fayas (e-mail: bfayas@lamere.com)
    • Tutora 2n A i FCT: Raquel López (e-mail: rlopez@lamerce.com)
    • Tutor 2n B i FCT: Robert Garcia (e-mail: rgarcia@lamerce.com)
  • CFGS Administració de Sistemes Informàtics en Xarxa (ASIX):
    • Tutor 1r: Joan Ramon López (e-mail: jrlopez@lamerce.com)
    • Tutor 2n: Gerard Vidal (e-mail: gvidal@lamerce.com)
    • FP DUAL: Yolanda Parejo (e-mail: yparejo@lamerce.com)
  • CFGS Desenvolupament d’Aplicacions Web (DAW):
    • Tutor 1r: Albert Canela (e-mail: acanela@lamerce.com)
    • Tutor 2n i FP DUAL: Julio Noguera (e-mail: jnoguera@lamerce.com)